1η-16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ  0-0  
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ  2-1  
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ  3-0  
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ  2-3  
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  0-1  
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  3-0  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ  0-4  
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  1-0  
2η-17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  2-0  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  2-0  
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ   ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  1-1  
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  4-1  
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ  6-2  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ  2-0  
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  1-2  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ  1-1  
3η-18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ    
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ    
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ    
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ    
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ    
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ    
4η-19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ    
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ    
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ    
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    
5η-20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ    
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ    
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ    
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
6η-21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ    
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ    
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ    
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ    
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ    
7η-22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ    
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ    
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ    
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ    
8η-23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ    
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ    
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ    
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ    
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ    
9η-24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ    
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ    
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ    
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ    
10η-25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ    
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ    
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ    
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ    
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ    
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ    
11η-26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ    
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ    
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ   ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ    
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ    
12η-27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ    
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ    
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ    
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ    
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ    
13η-28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ    
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ    
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ    
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ    
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ    
14η-29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ    
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ    
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ    
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ    
15η-30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ    
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ    
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ    
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ    
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ